KODEX.hr

KODEX.hr

Bačić o Vjesniku: Treba očistiti gradilište i odvesti materijal

Tijekom jučerašnjeg poslijepodneva srušen je i posljednji kat Vjesnikova nebodera izgorjelog u požaru u studenom prošle godine. Pred radnicima je još posao raščišćavanja i odvoz materijala. Ministar graditeljstva Branko Bačić:

‘Kad se uklone kontejneri koji su na samoj granici južnog dijela Slavonske, otvorit će se i taj dio Slavonske avenije. No prije toga rekao sam treba gradilište u potpunosti očistiti, odvesti taj materijal, ukloniti kontejnere i tada će se otvoriti. Naš je plan kao što je to i ugovorom predviđeno, do polovice srpnja‘‘.

Ako imate priču javite se na urednik@kodex.hr.