Zagreb
Bačić o Vjesniku: Treba očistiti gradilište i odvesti materijal
- Redakcija
- Danas, 14:44
- 1 minuta
Tijekom jučerašnjeg poslijepodneva srušen je i posljednji kat Vjesnikova nebodera izgorjelog u požaru u studenom prošle godine. Pred radnicima je još posao raščišćavanja i odvoz materijala. Ministar graditeljstva Branko Bačić:
‘Kad se uklone kontejneri koji su na samoj granici južnog dijela Slavonske, otvorit će se i taj dio Slavonske avenije. No prije toga rekao sam treba gradilište u potpunosti očistiti, odvesti taj materijal, ukloniti kontejnere i tada će se otvoriti. Naš je plan kao što je to i ugovorom predviđeno, do polovice srpnja‘‘.
Ako imate priču javite se na urednik@kodex.hr.

