KODEX.hr

KODEX.hr

SAD napao Iran

Foto: EPA/JIM LO SCALZO

Sjedinjene Američke Države jučer su, unato dogovorenom prekidu vatre, izvele novi udar na ciljeve u Iranu. Iz američke vojske priopćili su kako su napali iranska skladišta dronova i raketa.

Vijest dolazi nakon što je Iran, kako tvrdi SAD, u četvrtak napao teretni brod u Hormuškom tjesnacu. Iz Iranske revolucionarne garde zaprijetili su SAD-u i priopćili kako napad neće ostati bez odgovora.

"Naš će odgovor biti brz i odlučan. U vrijeme i na mjestu koje sami odaberemo", objavili su.

Svaka će nova nepromišljenost, ističu, naići na žestok odgovor.

Ako imate priču javite se na urednik@kodex.hr.