KODEX.hr

KODEX.hr

Stanišić: Od prve sekunde ćemo dati sve od sebe

Foto: HINA/ Mario STRMOTIĆ

Uoči leta za Toronto gdje će Hrvatska igrati drugu utakmicu skupine s Panamom, održana je konferencija za medije na kojoj su sudjelovali Petar Musa i Josip Stanišić.

Napadač Dallasa Petar Musa zaradio je Dalićevo povjerenje te mu je vratio na najbolji mogući način postigavši gol protiv Engleske.

"Nije me bio dvije godine u reprezentaciji. Znam koliko sam naporno radio kako bi se vratio u krug reprezentacije. Radio sam dobro, igrao dobro, bio strpljiv, dobio poziv izbornika i iskoristio svoje minute. Naravno da sam dugo čekao na to."

Ipak konačan rezultat zasjenio je pozitivne emocije.

"Emocije su me preplavile kad sam zabio pogodak. Nisam plakao, ali sam bio jako sretan u tom trenutku. Zabio sam gol za izjednačenje. Dva puta smo se vraćali protiv tako velike ekipe. Bio sam jako sretan radi pogotka, ali na kraju utakmice sam bio tužan radi rezultata. Pogodak mi daje samopouzdanja za nadolazeće utakmice."

Bek Bayerna Josip Stanišić najavio je utakmicu s Panamom.

"Znamo na što moramo pazit. Nikad ni jednog protivnika nismo shvaćali kao lakog protivnika. Uvijek smo dali svoj maksimum i tako ćemo ući u ovu utakmicu. Nije bitno je li ime protivnika veliko ili malo naš stav prema utakmici je uvijek isti. Od prve sekunde ćemo dati sve od sebe i ići ćemo po pobjedu."

Navijača u Torontu neće nedostajati, a Petar Musa kaže da im podrška s tribina puno znači.

"Mi možemo biti samo sretni što imamo takve navijače, bazu navijača diljem svijeta. Sigurno nam to daje motiv da igramo što bolje."

Ako imate priču javite se na urednik@kodex.hr.